BÚRACIE A DEMOLAČNÉ PRÁCE

Máte v pláne búracie práce v Nitrianskom, Zlatomoraveckom alebo v Novozámockom okrese a okolí a hľadáte na vykonanie tejto činnosti spoľahlivú a skúsenú firmu? Radi sa o to postaráme. Poskytujeme profesionálne a cenovo najvýhodnejšie búracie práce v Nitrianskom, Zlatomoraveckom alebo v Novozámockom okrese a okolí, s ktorými budete zaručene spokojný. Nezáleží na tom, či sa jedná o búranie starých domov, garáží, pivníc. Rozbíjanie základov, chodníkov a ciest. Kúskovanie veľkých betónov.

Okrem vykonania samotných búracích prác vieme zabezpečiť aj recykláciu stavebného odpadu ktorý pri búraní vznikne, takže nemusíte strácať čas hľadaním ďalšej firmy. (viac informácií nájdete u Nás na stránke) , V prípade Vášho rozhodnutia vieme zabezpečiť aj odvoz stavebného odpadu na skládku.

Nelámte si viac hlavu nad riešením búracích prác v v Nitrianskom, Zlatomoraveckom alebo v Novozámockom okrese a okolí a nechajte to na odborníkov z EKOGLOBAL s.r.o., ktorí majú bohaté skúsenosti.

Prečo sa vlastne stavebný odpad oplatí zrecyklovať?

Stavebníctvo je odvetvie, ktoré recykláciou vyprodukovaného odpadu a využívaním druhotných surovín výrazne prispieva k ochrane životného prostredia. Nezanedbateľnou položkou je aj cena ktorá je na skládke minimálne 33eur+DPH, recyklovanie vychádza až 5 krát lacnejšie.

Búracie práce či demolácie budov vytvárajú obrovské množstvo stavebného odpadu, ktorý jeho následnou recykláciou môže byť opätovne využitý. Stávajú sa z neho suroviny pre ďalšie použitie s nižšími cenami. Využitie recyklovaného stavebného materiálu pomáha znížiť ťažbu prírodného kameňa, šetrí energie a náklady. Okrem ekologického hľadiska hrá veľkú rolu teda aj hľadisko ekonomické.

Recyklát – teda vytvorený činnosťou recyklácie odpadu nachádza plnohodnotné využitie ako náhrada prírodného kameniva v stavebnej činnosti na podkladové vrstvy parkovísk, spevnených plôch či na terénne úpravy.

Búracie práce vyprodukujú stavebný odpad ako betón, tehly, obkladačky, dlaždice a mnoho iného. Všetky z nich sú však podľa predpisov vhodnými adeptmi na následnú recykláciu – resp. zhodnocovanie stavebného odpadu a následne k šetreniu neobnoviteľných prírodných surovín..

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také búracie práce od našej firmy prebiehajú? Na úvod prídeme na krátku obhliadku nehnuteľnosti (ktorá je samozrejme vždy zadarmo), aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob realizácie búracích prác a vytvoriť adekvátnu cenovú ponuku. Následne, ak dôjde k akceptácií našej ponuky, dohodne sa termín vykonania samotných búracích prác a všetko ostatné je na nás, vy sa už o nič viac starať nemusíte.

CENOVÁ PONUKA ZDARMA

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0908 795 676 (dostupné nonstop) alebo prostredníctvom mailovej adresy ekoglobal3@gmail.com. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom kontaktného formulára (kliknite na “kontaktujte nás” a budete presmerovaný na podstránku, ktorá obsahuje kontaktný formulár).