ZEMNÉ A VÝKOPOVÉ PRÁCE

V rámci výkopových prác Vám ponúkame výkop základov pre budovy, výkop inžinierskych sietí, výkopy súvisiace s opravou inžinierskych sietí a výkopy základov pre rodinné domy, chaty, ploty, oporné múry, chodníky, cesty alebo parkoviská. Taktiež výkop jám a rýh rôznych rozmerov (pivnica, šachta, žumpa, čistička odpadových vôd a iné), výkopy súvisiace s opravou vodovodu a kanalizácie, výkopy jazier a bazénov, kopanie odvodňovacích rýh vo vinohradoch, záhradkárskych osadách a záhradách.

V rámci zemných prác Vám ponúkame terénne úpravy pozemkov a záhrad, zrovnanie terénu, hrubé terénne úpravy, úpravu svahov (zarovnanie a tvorba svahu, svahovanie), prípravné stavebné práce, dokončovacie práce pri novostavbách, príprava pozemkov na výsev trávnika, drenáž a odvodnenie pozemkov.

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také zemné a výkopové práce  od našej firmy prebiehajú? Na úvod prídeme na krátku obhliadku terénu (ktorá je samozrejme vždy zadarmo), aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob realizácie zemných a výkopových prác a vytvoriť adekvátnu cenovú ponuku. Následne, ak dôjde k akceptácií našej ponuky, dohodne sa termín vykonania samotných zemných a výkopových prác  a všetko ostatné je na nás, vy sa už o nič viac starať nemusíte

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0908 795 676 (dostupné nonstop) alebo prostredníctvom mailovej adresy ekoglobal3@gmail.com. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom kontaktného formulára (kliknite na “kontaktujte nás” a budete presmerovaný na podstránku, ktorá obsahuje kontaktný formulár).

CENOVÁ PONUKA ZDARMA